O`rinResurs nomiTAS-IXTashrif buyuruvchilarKo`rishlar
1 Samarkand Davlat tibbiyot instituti tas-ix 724365839
2 Toshkent Axborot Texnologiyalari Uuniversiteti tas-ix 484814400
3 Andijon mashinasozlik instituti250985560
4 Onlayn testdan o`tish tas-ix 217111678
5 Buxoro davlat universiteti tas-ix 18026895
6 Toshkent shahridagi Inxa Universiteti tas-ix 15535891
7 Toshkent Moliya instituti sayti tas-ix 6853155
8 O‘zbekiston Milliy universiteti tas-ix 5831464
9 Nizomiy nomidagi Toshkent Davlat Pedagogika universiteti tas-ix 5248887
10 Samarqand davlat chet tillar instituti tas-ix 4414605
11 Singapur menejmentni rivojlantirish instiuti Toshkent filiali tas-ix 4171925
12 Toshkent davlat texnika universiteti tas-ix 4172315
13 Toshkent shahridagi Turin politexnika universiteti tas-ix 4152523
14 O‘zbekiston Respublikasi IIV Akademiyasi tas-ix 362987
15 Toshkent Tibbiyot Akademiyasi tas-ix 3571626
16 Samarqand Davlat universiteti rasmiy sayti tas-ix 347957
17 Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universiteti tas-ix 311956
18 Toshkent temir yo'l muhandislari instituti tas-ix 2941488
19 O`zbеkiston davlat jahon tillari univеrsitеti tas-ix 2903724
20 Rossiya Davlat neft va gaz Universitetining filiali tas-ix 242985
21 TATU Samarkand Filiali tas-ix 2244375
22 Toshkent irrigasiya va meliorasiya instituti tas-ix 216497
23 Toshkent islom universiteti tas-ix 215881
24 Toshkent Davlat Sharqshunoslik Instituti tas-ix 2061205
25 Toshkent Pediatriya tibbiyot instituti tas-ix 202604
26 Qarshi davlat universiteti veb portali tas-ix 184434
27 O'zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo'mitasining Soliq akademiyasi tas-ix 163297
28 Samarkand Iqisodiyot va Servis Instituti tas-ix 160568
29 Berdaq nomidagi Qoraqalpoq davlat universiteti tas-ix 153783
30 Andijon davlat universiteti tas-ix 153800
31 Toshkent farmasevtika instituti tas-ix 146803
32 O'zbekiston davlat jismoniy tarbiya instituti tas-ix 145434
33 Farg'ona politexnika instituti rasmiy sayti tas-ix 142363
34 Toshkent davlat iktisodiyot universiteti141485
35 Toshkent arxitektura qurilish instituti tas-ix 139799
36 Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Urganch filiali tas-ix 1362621
37 Urganch Davlat Universiteti tas-ix 117417
38 Namangan davlat universiteti tas-ix 116321
39 Toshkent avtomobil-yo'llar instituti tas-ix 115370
40 Kamoliddin Behzod nomidagi Milliy Rassomchilik va Dizayn Instituti tas-ix 113285
41 Samarqand davlat arxitektura-qurilish instituti tas-ix 112452
42 Toshkent davlat agrar universiteti tas-ix 110444
43 Andijon qishloq xo'jalik instituti - andqxi.uz tas-ix 108302
44 Namangan muhandislik-texnologiya instituti tas-ix 93261
45 Qo'qon Davlat Pedagogika Instituti tas-ix 87275
46 Toshkent davlat stomatologiya instituti tas-ix 87245
47 Toshkent to‘qimachilik va engil sanoat instituti tas-ix 86161
48 Andijon davlat tibbiyot instituti84278
49 Farg`ona davlat universiteti tas-ix 83533
50 Toshkent Axborot Texnologiyalari Universiteti Qarshi filiali tas-ix 81133
51 TATU Farg'ona filiali rasmiy sayti tas-ix 75203
52 Buxoro muhandislik-texnologiya instituti sayti tas-ix 72232
54 Jizzax Politexnika instituti tas-ix 69182
55 Abu Ali ibn Sino nomidagi Buxoro Davlat tibbiyot instituti tas-ix 69277
56 Termiz davlat universiteti tas-ix 63286
57 Nukus Davlat Pedagogika Instituti tas-ix 61108
58 "Kamolot" yetakchilari tas-ix 55190
59 Qarshi Muhandislik iqtisodiyot instituti rasmiy sayti tas-ix 52232
60 Navoiy davlat pedagogika instituti tas-ix 50131
62 A.Qodiriy nomli Jizzax Davlat Pedagogika Instituti rasmiy sayti tas-ix 3478
63 Navoiy viloyat xalq ta’limi xodimlarini qayta tayyorlash va ularning malakasini oshirish iinstituti tas-ix 3490
64 Toshkent tibbiyot akademiyasi Urganch filiali tas-ix 30129
65 Termiz davlat universiteti tas-ix 3034
66 Toshkent viloyati xalq ta`limi xodimlarini qayta tayyorlash va ularning malakasini oshirish instituti. tas-ix 2847
67 Toshkent axborot texnologiyalari universiteti, Nukus filiali tas-ix 2870
68 Toshkent arxitektura qurilish instituti qoshidagi Axborot resurs markazi tas-ix 26218
69 Samarqand Qishloq Xo‘jalik instituti tas-ix 1871
71 Toshkent tibbiyot akademiyasi Farg’ona filiali tas-ix 1539
72 O'zbekiston davlat san'at va madaniyat instituti Nukus filiali tas-ix 1421
73 Abu Ali ibn Sino nomidagi Buxoro davlat tibbiyot instituti Stomatologiya fakulteti rasmiy sayti tas-ix 1298
74 www.BClub.uz | Yosh buxgalterlar klubi tas-ix 724
75 Toshkent pediatriya tibbiyot instituti Nukus filiali tas-ix 7250
77 O‘zbekiston Davlat san’at va madaniyat instituti tas-ix 23
78 Navoiy davlat pedagogika inistituti tas-ix 22
79 O'zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo'mitasining Soliq akademiyasi tas-ix 11
ОЎЮлари рейтинги
Yaqinda qo`shilganlar